Nasza Kancelaria Adwokacka od wielu lat specjalizuje się w prowadzeniu procesów dotyczących nieuczciwych postanowień umownych (klauzul niedozwolonych), stosowanych przez banki w umowach kredytowych. W szczególności udzielamy pomocy prawnej mieszkańcom Śremu, którzy w przeszłości zawierali umowy o kredyty indeksowane i denominowane kursem franka szwajcarskiego. Pomoc frankowiczom ze Śremu to jeden z głównych obszarów działalności naszej Kancelarii frankowej. Z powodzeniem pomagamy naszym Klientom frankowym ze Śremu w procesach sądowych, w szczególności, o unieważnienie podpisanych z bankami umów kredytowych. Wspieramy naszych Klientów frankowych ze Śremu również w ramach negocjacji ugodowych z bankami.

Kredyty frankowe Śrem – co nas wyróżnia?

Znakiem rozpoznawczym naszej Kancelarii Adwokackiej jest pełne zaangażowanie w sprawę każdego Klienta frankowego. Zapewniamy rzetelne i uczciwe podejście do każdej umowy kredytu frankowego. Frankowicze ze Śremu mogą liczyć na najwyższą jakość naszych usług oraz kompleksowe podejście do każdej sprawy frankowej. Dla nas każdy Klient jest ważny.

Napisz do nas

Powierz nam swoją sprawę frankową

Dysponujemy biurami w Poznaniu i Turku. Nie stanowi więc dla nas wyzwania osobiste omówienie Twojej sprawy frankowej, jeżeli mieszkasz na terenie Śremu lub okolic. Oferujemy pomoc frankowiczom ze Śremu posiadającym czynne kredyty frankowe, jak również tym, którzy spłacili już swoje zobowiązania. Zachęcamy do bezpośredniego kontaktu.

Dane kontaktowe

Kancelaria Adwokacka Kałużny

Adwokat Piotr Kałużny. Kancelaria Adwokacka

celem umówienia spotkania prosimy o kontakt telefoniczny

Kontakt:

tel.: +48 605 344 368
e-mail: biuro@kancelaria-kaluzny.pl

Dane firmy:

NIP: 6681902355
REGON: 364615159

Siedziba:

ul. Gorzelniana 1 lok. 214
62-700 Turek

Filia w Poznaniu oraz adres do korespondencji:

ul. Paderewskiego 6 lok. 13
61-770 Poznań