Adwokat Piotr Kałużny Turek | Sprawy frankowe i pozwy frankowe

Adwokat Piotr Kałużny

w Twojej sprawie – profesjonalnie i skutecznie

O mnie

W życiu zawodowym cenię sobie sprawność, efektywność i profesjonalizm. Żywię nadzieję, że obdarzycie mnie Państwo zaufaniem, powierzając Waszą sprawę do prowadzenia. Każdy z Państwa problemów będzie dla mnie najważniejszym zagadnieniem do rozwiązania.

Siedziba prowadzonej przeze mnie Kancelarii mieści się w Turku – jestem adwokatem z Turku. Niemniej, nie stanowi dla mnie przeszkody spotkanie się z Państwem również poza tą lokalizacją, także w Państwa domu. Moją działalność cechuje wysoki stopień mobilności oraz elastyczności czasowej. Usługi Kancelarii dedykowane są przede wszystkim dla mieszkańców województwa wielkopolskiego, w tym zwłaszcza miast takich jak Turek, Poznań, Kalisz, Konin, Gniezno, Września, Koło, Słupca oraz Kłodawa. Nie wyklucza to jednak w żadnej mierze udzielania pomocy prawnej również na terenie innych województw i miast z obszaru całej Polski.

Specjalizacja
kredyt „frankowy” | pozew „frankowy”

Obszarem mojej specjalizacji oraz przedmiotem szczególnego doświadczenia pozostają zagadnienia związane z kredytami waloryzowanymi kursem waluty obcej, czyli z tzw. kredytami „frankowymi”. Świadczona przeze mnie pomoc prawna obejmuje nie tylko wsparcie Klientów (kredytobiorców) w ramach obsługi procesowej, ale również bezpłatne analizy i porady ściśle odnoszące się do powyższej problematyki.

Moją ofertę adresuję przede wszystkim do konsumentów, którzy zawarli umowy o kredyt indeksowany lub denominowany kursem franka szwajcarskiego (CHF), ale także kursem innych walut obcych (np. EUR). Jako adwokat świadczę pomoc „frankowiczom”, którzy podpisali umowy kredytowe z bankami prowadzącymi działalność na obszarze państwa polskiego, w tym np. PKO BP, Bank Millennium, BNP Paribas, mBank, Getin Noble Bank, Santander Consumer Bank, Santander Bank Polska, Bank Pekao, Bank Ochrony Środowiska, ING Bank Polski, Bank BPH, Deutsche Bank, GE Money Bank, Raiffeisen, Polbank, Nordea Bank.

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani uzyskaniem całkowicie bezpłatnej porady w przedmiocie podstaw oraz możliwości dochodzenia roszczeń z umowy „frankowej” i wystąpieniem z pozwem przeciwko bankowi, zapraszam do kontaktu.

Usługi

Blog

Skontaktuj się

Informacje kontaktowe

Adwokat Piotr Kałużny Kancelaria Adwokacka

ul. Gorzelniana 1 lok. 214 62-700 Turek

tel. 605 344 368

e-mail: adwokat.piotr.kaluzny@gmail.com

NIP: 6681902355 REGON: 364615159

celem umówienia spotkania proszę o kontakt telefoniczny

Formularz kontaktowy

Copyright Adwokat Piotr Kałużny Kancelaria Adwokacka