Nasza Kancelaria Adwokacka od wielu lat specjalizuje się w prowadzeniu spraw dotyczących działu majątku spadkowego (działu spadku). W szczególności udzielamy pomocy prawnej mieszkańcom Turku. Pomoc spadkobiercom, zainteresowanym tematyką działu spadku, to jeden z głównych obszarów działalności naszej Kancelarii. Z powodzeniem pomagamy Klientom w sprawach sądowych o dział spadku. Wspieramy naszych Klientów z Turku również w ramach negocjacji ugodowych związanych z działem spadku.

Dział spadku Turek – co nas wyróżnia?

Naszą Kancelarię Adwokacką w Turku cechuje pełne zaangażowanie w sprawę każdego Klienta. Rzetelność i uczciwe podejście do każdej sprawy – to atuty, które są naszym znakiem rozpoznawczym. Klienci z Turku mogą liczyć na najwyższą jakość naszych usług oraz kompleksowe i staranne podejście do problemów prawnych, z którymi się do nas zwracają.

Napisz do nas

Powierz nam swoją sprawę o dział spadku

Dysponujemy biurami w Poznaniu i Turku. Nie stanowi więc dla nas wyzwania osobiste omówienie Twojej sprawy o dział spadku, jeżeli mieszkasz na terenie Turku lub okolic. Zachęcamy do bezpośredniego kontaktu.

Dane kontaktowe

Kancelaria Adwokacka Kałużny

Adwokat Piotr Kałużny. Kancelaria Adwokacka

celem umówienia spotkania prosimy o kontakt telefoniczny

Kontakt:

tel.: +48 605 344 368
e-mail: biuro@kancelaria-kaluzny.pl

Dane firmy:

NIP: 6681902355
REGON: 364615159

Siedziba:

ul. Gorzelniana 1 lok. 214
62-700 Turek

Filia w Poznaniu oraz adres do korespondencji:

ul. Paderewskiego 6 lok. 13
61-770 Poznań